Usposabljanje članov svetov javnih zdravstvenih zavodov za pridobitev ustreznih znanj

15.03.2019 10:25

3. in 4. april 2019, Zdravniška zbornica Slovenije

Zavod za razvoj zdravstvenega managementa letos usposablja že drugo generacijo zdravnikov in zobozdravnikov iz managementa in drugih vodstvenih kompetenc. Glede na aktualne razmere v zdravstvu in izzive, s katerimi se soočajo sveti zavodov, so podobna znanja nujno potrebna tudi članom svetov javnih zdravstvenih zavodov.

Zdravniška zbornica Slovenije je zato Zavod za razvoj zdravstvenega managementa (ZRZM) povabila k sodelovanju in pripravi posebej za člane svetov zavodov oblikovanega programa.

Dvodnevno izobraževanje, ki bo potekalo 3. in 4. aprila 2019, je namenjeno članom in tudi bodočim članom svetov javnih zdravstvenih zavodov, za pridobitev potrebnih kompetenc.

Več o programu, ki ga izvaja ZRZM  >>>

Rok za prijave: 20. marec 2019, oziroma do zapolnitve skupine. Izvedba je potrjena. Na voljo le še nekaj prostih mest.

Kreditne točke za zdravnike: 12.

Vabljeni!