Vabila

Predlog novega Zakona o nalezljivih boleznih – vabilo k sodelovanju v javni razpravi

23.09.2020 15:57

Ministrstvo za zdravje Republike Slovenije je dne 21. 8. 2020 na portalu e-demokracija objavilo predlog novega Zakona o nalezljivih boleznih in ga s tem dalo v javno razpravo.

V priponki so prikazane predlagane vsebinske spremembe glede na trenutno veljavni Zakon o nalezljivih boleznih (Uradni list RS, št. 33/06 – uradno prečiščeno besedilo in 49/20 – ZIUZEOP).

Zbornica vabi svoje člane naj se seznanijo s povzetkom prikazanih sprememb, ki smo ga pripravili, ter na na elektronski naslov anze.kimovec@zzs-mcs.si podajo svoje predloge oziroma mnenja v zvezi s predlogom novega Zakona o nalezljivih boleznih.

Komentiranje je omogočeno do 30. 9. 2020.

Oddelek za pravne zadeve

Novice

23.09.2020 15:57

Komentiranje je omogočeno do 30. 9. 2020.

Oddelek za pravne zadeve